Equip docent

Equip directiu i de coordinació:  
   

Titular

Josep Sanz Vela 

Director

Vicenç Barceló Cabañeros

Cap d'Estudis d’ESO

Josep Lluís Campillo Zaragoza

Cap d'Estudis de Batxillerat

Robert Vilella Moix

Coordinació

Anna Clavaguera Álvaro,  Victòria López Martínez i Eduard Vázquez Selma 

 

 
Equip de tutors: (horaris de visita pendents d'actualització)
 
  CLASSE
TUTOR 
HORES DE VISITA
1r ESO A
Roser Ferrer Puigdomènech
 Dijous de 9.00 a 10.00
1r ESO B
Gemma Reverter Castells
 Dimarts de 9.00 a 10.00
1r ESO C
Núria Pedraza Gonzàlez
 Dijous de 9.00 a 10.00
 
  
 CLASSE
TUTOR 
HORES DE VISITA    
2n ESO A
Anna Riba Massó
 Dimecres de 9.00 a 10.00
2n ESO B Javier Riquelme Pérez  Dimarts de 9.00 a 10.00
2n ESO C Rafael Banegas Cordero Divendres de 9.00 a 10.00
 
  
 CLASSE
TUTOR
HORES DE VISITA
3r ESO A
Victòria López Martínez 
 Divendres de 9.00 a 10.00       
3r ESO B
Eduard Vàzquez Selma
 Dimecres de 9.00 a 10.00
3r ESO C
Pep Perpinyà Perpinyà
 Dilluns de 9.00 a 10.00
 
   
 CLASSE
 TUTOR
HORES DE VISITA
4t ESO A
Judith Pla Franquet
 Dijous de 9.00 a 10.00
4t ESO B
Rafael Banegas Cordero
 Divendres de 9.00 a 10.00
4t ESO C
Judit Figuerola Peró 
 Dilluns de 9.00 a 10.00
 
 
Professorat d’ESO: (horaris de visitai professorat pendents d'actualització)
 
Ricard Atset Tormo
  • Matèria: Educació física
  • Horari de visita: 
Ignacio Cantos García
  • Matèria: Educació física 
  • Horari de visita: Dijous de 9.00 a 10.00

Anna Clavaguera Álvaro

  • Matèria: Biologia i Geologia
  • Horari de visita: Dijous de 9.00 a 10.00
Montse Cervera Boix  
  • Matèria: Matemàtiques
  • Horari de visita: Dilluns de 10.00 a 11.00
Núria Cussó Grau 
  • Matèria: Matemàtiques / Tecnologia / Naturals
  • Horari de visita: Divendres de 11.30 a 12.30
Joan Esteban Soto
  • Matèria: Física / Tecnologia / C. Naturals 
  • Horari de visita: Dimecres de 10.00 a 11.30

Esaú Fernàndez

  • Matèria: Religió / Cultura Clàssica  /  Competència Social
  • Horari de visita:
Mercè Fitó Poch
  • Matèria: Emprenedoria / Economia
  • Horari de visita: sol·licitar entrevista a través de consergeria
  •  

Joan Martínez Puigdellívol

  • Matèria: Competència digital
  • Horari de visita: Dilluns de 9.00 a 10.00
Xavier Mollà Trill
  • Matèria:  Matemàtiques / Tecnologia / E.Visual i Plàstica
  • Horari de visita: Dijous de 10.00 a 11.00
Pere Parés Guinot 
  • Matèria: Anglès
  • Horari de visita: Dijous de 8.00 a 9.00
Clara Prous
  • Matèria: Castellà
  • Horari de visita: 
Glòria Pujol Guerrero 
  • Matèria: Català
  • Horari de visita: Dimecres de 10.00 a 11.30
Oriol Ràfols
  • Matèria: Filosofia / Religió
  • Horari de visita: Divendres de 9.00 a 10.00
Sandra Soler Campo
  • Matèria: Música
  • Horari de visita:
Gemma Tórmez
  • Matèria: Anglès
  • Horari de visita: Dimarts de 11.30 a 12.00
Roger Vilarrúbia Santos
  • Matèria: Història / Geografia / C. Socials
  • Horari de visita: Dimecres de 9.00 a 10.00
 
Robert Vilella Moix
  • Matèria: Competència digital / Orientació 
  • Horari de visita: sol·licitar entrevista a través de consergeria
David Sagredo Schiffino 
  • Matèria: Natació
  • Horari de visita: contactar amb l'Esportiu

Toni Salas Masó

  • Matèria: Natació
  • Horari de visita: contactar amb l'Esportiu

Roger Rodríguez Avellana

  • Matèria: Natació
  • Horari de visita: contactar amb l'Esportiu